Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
04.12.2009 18:48 - „Локомотив 1925”(Септември) отстрани с 4:0 Верила (Дрен) по пътя към Купата за АФЛ
Автор: lokomotivseptemvri Категория: Спорт
Прочетен: 1055 Коментари: 0 Гласове:
1

На 3 декември се състоя срещата на Локомотив 1925 (Септември) срещу Верила (Дрен). Мачът се игра на стадиона в софийското село Герман, от 14:00 часа и завърши с победното 4:0 за нашите момчета. Така  „Локомотив 1925”(Септември) става заслужилият представител на Югозападна България за Купата на Аматьорската лига.  Головете за успеха вкараха Стоил Фърцов (първия в 15-та и третия 35 минута), капитанът на отбора Анастас Петров ( втория гол в 28-та минута) и Дончо Асенов ( четвъртия гол в 70-та минута на срещата). Полусезонът беше повече от успешен за септемврийци, въпреки кадровите промени през периода. В крайната класация за есенния полусезон на отборите Локомотив са 1-ви с 43 точки.

Тагове:   Локомотив,   Верила,