Официален блог на Локомотив-Септември1925
Автор: lokomotivseptemvri Категория: Спорт
Прочетен: 75271 Постинги: 27 Коментари: 0
Постинги в блога от Декември, 2009 г.
     На 3 декември се състоя срещата на Локомотив 1925 (Септември) срещу Верила (Дрен). Мачът се игра на стадиона в софийското село Герман, от 14:00 часа и завърши с победното 4:0 за нашите момчета. Така  „Локомотив 1925”(Септември) става заслужилият представител на Югозападна България за Купата на Аматьорската лига.  Головете за успеха вкараха Стоил Фърцов (първия в 15-та и третия 35 минута), капитанът на отбора Анастас Петров ( втория гол в 28-та минута) и Дончо Асенов ( четвъртия гол в 70-та минута на срещата). Полусезонът беше повече от успешен за септемврийци, въпреки кадровите промени през периода. В крайната класация за есенния полусезон на отборите Локомотив са 1-ви с 43 точки.
Категория: Спорт
Прочетен: 1057 Коментари: 0 Гласове: 1

На 28 ноември се състоя срещата между „Локомотив 1925”(Септември) и „Вихър” (Ветрен), която се превърна в изключително зрелищен мач и завърши при резултат 2:0 за септемврийци. Около 500 души имаше на стадиона, които бяха свидетели на спокойна и коректна игра. Вечерта след мача и двата футболни тима се събраха във Ветрен, където отпразнуваха края на есенния полусезон. Последната среща за железничарите за Купата на АФЛ ще бъде на 3 декември, четвъртък срещу „Верила” (Дрен). Мачът ще се играе на неутрален терен – на стадион „Герман” - София, от 14.00  часа.

Прочетен: 1088 Коментари: 0 Гласове: 0
Последна промяна: 01.12.2009 11:07

image

С 4:0 завърши мача между „Локомотив 1925”-(Септември) и „Сливнишки герой”- (Сливница)- трети в югозападната „B” AФГ. Срещата се състоя на 25 ноември на стадиона на железничарите в Септември. Мачът е за Купата на АФЛ. Набедените за победители сливнишки „герои” претърпяха сериозно поражение върху самочувствието на стадион „Локомотив”, като още в 10-тата минута резултатът беше 2:0 за нашите момчета, а до края на мача – 4:0.  Като голмайстори се изявиха капитанът на отбора Анастас Петров, Стоил Фърцов, и с две попадения  Дончо Асенов-Мечо – едно в първото и едно във второто полувреме. Президентът на „Локомотив 1925”-(Септември) Марин Рачев сподели, че е изключително доволен от играта на момчетата и че се показа колко голямо значение има добрата подготовка. Според босът на септемврийци тази победа ще бъде мотивираща за футболистите да продължат да работят все така упорито. Нещо повече, от името на ръководството и от името на целия отбор Марин Рачев съобщи, че ако нещата вървят все така в полза на „Локомотив 1925” и отборът стигне до финала, наградата от 5 000 лв ще отиде за дарение на новостроящия се храм „Св. Цар Борис-Михаил” в град Септември.  Пътят до Купата на АФЛ  е следният: Победителят Локомотив 1925 (Септември) ще срещне първенецът от другия поток, в който играят областните представители на Кюстендил, Перник и Благоевград.  От този мач ще се излъчи зоналния първенец, който ще се включи към другите зонални представители – Пловдив, Варна и Велико Търново за излъчване на носителя на купата на АФЛ. В Югоизточна България на 2 декември „Асеновец”- (Асеновград) и Стамболово ще определят финалиста в потока между представителите на областите Пловдив, Хасково, Кърджали и Смолян. Победителят от този мач ще играе зонален финал с другия финалист от потока на областите Бургас, Сливен и Ямбол, а именно с ФК Равда (Равда), най-вероятно през пролетта.

Тази събота, на 28 ноември, ще бъде срещата между „Локомотив 1925”-( Септември) и „Вихър”- (Ветрен). От щаба на железничарите съобщиха, че независимо от крайния резултат и двата отбора ще отпразнуват заедно финала на есенния полусезон с шумно парти във Ветрен image

Прочетен: 1258 Коментари: 0 Гласове: 0